امروزه مشاغل به سرعت در حال تغییر هستند و پیشرفت تکنولوژی‌ الزامات و اقتضائات جدیدی را برای توسعه‌ی مشاغل ایجاب می‌کند. این مسئله در حوزه‌ی چاپ و نشر نیز صادق است. سرعت و دقت به علاوه‌ی کیفیت بالای چاپ چیزی است که اکثر مشاغلی که در حوزه چاپ و نشر فعالیت می‌کنند و یا مانند شرکتهای نساجی بخشی از کار آنها چاپ است، به آن نیازمندند. یکی از شرکت‌هایی که گام‌های بلندی در جهت جلب رضایت  ناشران، گرافیست‌ها، شرکت‌های تبلیغاتی و … برداشته است کونیکا مینولتا است که با دستگاههای چاپ پیشرفته‌ی دیجیتال رنگی خود، تا حد زیادی این مسیر را هموار کرده است. این شرکت با پیشینه‌ای 140 ساله و بیش از 40 سال سابقه در حوزه چاپگرها از جوهرافشان‌های قدیمی گرفته تا دیجیتال‌های امروز،  جدیدترین راه حل‌ها در حوزه چاپ تجاری و صنعتی، چاپ داخلی و شرکتی، و خدمات چاپ حرفه‌ای، لیزری، و جوهر افشان صنعتی به خصوص زمانی که سیستم‌های چاپ دیجیتال قادر به چاپ داده‌های کوچک و متغیر هستند ارائه می‌دهد.امروزه نام تجاری آکوریو (Accurio) که رهبری بازار را بر عهده دارد، برای کلیه سیستمهای چاپ و نرم افزارهای پیشرو در بازار، منعکس کننده‌ی ماهیت پیشرفته، خودکار و دقیق کونیکا مینولتا است که نقاط قوت و ویژگی‌های اصلی آن شامل از بین بردن بارهای روتین فناوری و صرفه‌جویی در زمان، و نیز کاهش دخالت انسانی و تماس دست با آنهاست که باعث کاهش خطاها و اتلاف هزینه‌های تولید می‌شود.

شرکت کونیکا مینولتا شش ارزش بنیادین را سرلوحه کار خویش قرار داده است. مشتری‌مداری، مسئولیت پذیری، صداقت، اشتیاق، فرهنگ همکاری، و خلاقیت. مدیران این شرکت آنگونه که خود بیان می‌کنند تمامی توان خود در حوزه‌ی تحقیق و توسعه را به کار می‌گیرند تا زمان آماده‌سازی را به حداقل رسانده و و شرکتهای چاپ و نشر حداکثر بهره را از اتاق چاپ خود برده و بهره‌وری را افزایش دهند. مضاف بر این دستگاه‌های کونیکا مینولتا امکان مدیریت کارآمدتر را به مدیران شرکت‌ها می‌دهد. سیستم‌های خودکار این دستگاه و کاهش دخالت انسانی به کارمندان این اجازه را می دهد که وقت خود را صرفا در جاهای مورد نیاز سپری کنند و از اضافه‎کار بکاهند. شرکت کونیکا مینولتا در راستای توسعه‌ی پایدار قدم بر‌میدارد و با کاهش ضایعات و مواد، چشم‌انداز بلندمدتی را برای رسیدن به استانداردهای  – EcoVision 2050 و حفظ منابع اکولوژیکی زمین برمی‌دارد.

بر همین اساس محصولات تولیدی این شرکت با دارا بودن شاخص‌هایی ارزشمند از محبوبیت بسیاری در دنیا برخوردارند و در کشور ما نیز طرفداران بسیاری دارند.

امروزه دستگاههای چاپ دیجیتال جایگزین دستگاه‌های مکانیکی سابق شده‌اند. دستگاههای دیجیتال با اتصال به یک کامپیوتر، داده‌ها را از آنجا دریافت کرده و با مکانیسم‌های پیشرفته خود قادرند علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، کیفیت‌های بالای چاپ را به کاربران ارائه کنند.

  • سرعت

سرعت قابل توجه دستگاه‌های فتوکپی رنگی مینولتا یکی از شاخصه‌های مهم این دستگاه در جلب رضایت مشتریان است که این امکان را به کاربرها می‌دهد در هر دقیقه حدود 100 کپی داشته باشند و بدین‌طریق نیازهای صنعتی  کاربران را در ابعاد وسیع برآورده می‌گرداند. امروزه اکثر شرکتها برای معرفی خدمات و محصولات خود نیازمند روشهای تبلیغاتی و بازاریابی مانند چاپ کاتالوگ و کارت ویزیت هستند. در بسیاری موارد به خصوص هنگام برگزاری رویدادها، سرعت چاپ کاتالوگ‌ها و کارتهای تبلیغاتی ضرورتی بسیار می‎یابد و شرکتها به دنبال مراکز چاپی هستند که در اسرع وقت اقلام تبلیغاتی آنها را چاپ و آماده کنند. دستگاههای چاپ  دیجیتال کونیکا مینولتا برای سرعت بخشیدن به کار همواره حرف اول را زده‌اند.

  • کیفیت

علاوه بر سرعت کیفیت بالای چاپ با رزولیشن‌های بالا  گرافیست‌ها را از حیث چاپ باکیفیت آثارشان آسوده‌خاطر می‌کند. در بسیاری موارد کیفیت تصاویر هنگام معرفی محصولات تاثیر بسیار بالایی بر جلب رضایت مشتریان برمی‌دارد و ظرافت‌های محصول را به همراه جاذبه‌های بصری دیگر در معرض دید آنان قرار می‌دهد. این مسئله بر بالارفتن وجهه‌ی سازمان، افزایش فروش و کسب مزیت رقابتی در مقابله با سایر رقبا اهمیت بسیار دارد و به همین علت شرکت‌های معتبر همواره به دنبال بالاترین کیفیت در بروشورها و کاتالوگ‎های تبلیغاتی خود هستند.

  • کاهش هزینه‌ها

عامل بعدی محبوبیت دستگاههای چاپ مینولتا به پایین بودن هزینه‌های تمام شده‌ی چاپ مربوط است. این دستگاههای چاپ قادرند با استفاده از سینی بای‌پس (Bypass Tray)  بسته به مدل دستگاه تا وزن 250 گرم را تحمل کرده و امکان چاپ مقرون به صرفه  بر روی کاغذ کوتد را فراهم آورند.

مدلهای متعدد دستگاههای چاپ مینولتا بسته به نیاز کاربران و مشاغل گوناگون طراحی شده‌اند که همین مسئله قدرت انتخاب دستگاه مناسب با نیاز را برای مشتریان فراهم می‌آورد.

 

گوتنبرگ در راستای حمایت از مشتریان و ارائه‌ی خدمات متناسب با نیاز آنان مدلهای متعددی از دستگاههای چاپ کونیکا مینولتا عرضه می‌کند که شما را قادر می‌سازد با بهره‌گیری از راهنمایی مشاوران ما مناسب‌ترین دستگاه برای حرفه‌ی خود را انتخاب و خریداری نمایید.

گوتنبرگ خدمات پس از فروش در حوزه‌ی تعمیر و نگهداری را نیز عهده‌دار است و کارشناسان و متخصصین ما آماده‌اند در جهت تامین قطعات یدکی، سرویس، عیب‌یابی و تعمیر دستگاههای چاپ کونیکا مینولتا به مشتریان عزیز ارائه دهند.

Call Now Button